Global Notification

Download ZeistManga v4

- Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter

All chapters are in

Baca manga Gönül Dağı Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter bahasa Indonesia terbaru di Dizi Film . Manga Gönül Dağı bahasa Indonesia selalu update di Dizi Film . Jangan lupa membaca update manga lainnya ya. Daftar koleksi manga Dizi Film ada di menu Daftar Manga.

 

Gönül Dağı 4. Bölüm Özet: 

 Dilek, Taner’in çocukluktan beri kendisini sevdiğini öğrenince duyguları karmaşık olur. Gönül Dağı’ndaki işlerinin kısa zamanda biteceği haberi de eklenince gitmekle kalmak arasında kararsız kalır. Taner, Dilek’in kısa zaman sonra kasabadan ayrılacağını öğrenince kaderine razı olur. Veysel, Ramazan ve Cemile; onun bu durumunu kabullenmezler ve Dilek’in kasabadan ayrılmaması için Taner’den habersiz bir plan yaparlar. Çalışmaları durma noktasına getirmek için önemli bir makineyi bozarlar. Dilek ve ekibi bu makinenin nasıl tamir edileceğini araştırırken, bütün yollar Taner’e çıkar. Taner makineyi tamir ederse Dilek kasabadan gidecek, etmezse Dilek kasabada kalacaktır. Taner’in tercihi ne olacaktır? Öte yandan Veysel’e kasaba dışından büyük bir iş teklifi gelmiştir. Veysel her şeyi geride bırakıp kasabadan ayrılacak mıdır?

Etiketler: DiziFilm.web.tr Gönül Dağı Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter Türkçe Dilinde, Gönül Dağı Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter Popüler bölümünü izle, baca Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter online, Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter baru komiku, Gönül Dağı Bölüm 4 - 1. Sezon Chapter chapter, high quality sub indo, Gönül Dağı manga scan terbaru, manhwa web, , Yakup Çetin

Rekomendasi

Yorumlar (0)

Sorted by