Global Notification

Download ZeistManga v4

- Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter

All chapters are in

Baca manga G Gönül Dağı Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter bahasa Indonesia terbaru di Dizi Film . Manga G Gönül Dağı bahasa Indonesia selalu update di Dizi Film . Jangan lupa membaca update manga lainnya ya. Daftar koleksi manga Dizi Film ada di menu Daftar Manga.

 

 Dilek’in yıllar sonra kasabaya dönüşüyle Taner’in dünyası tamamen değişmiştir. Onun gönlünü kazanabilmek için beş haftası olduğunu bilen Taner, bu sefer onun gidişine izin vermemeye kararlıdır. Ancak Dilek henüz kimsenin bilmediği birtakım sırların ağırlığından dolayı işleri erkenden bitirip kasabadan gitmek istemektedir. Taner için çocukluk aşkına kavuşma umudu gitgide sönerken Gönül Dağı imdadına yetişecektir. Taner, Dilek’le beraber Gönül Dağı’nın esrarengiz tarafına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. 

Bu yolculuğun sonunda her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir… Öte tarafta Selami’nin düğünü bütün ülkenin konuştuğu bir dalgaya dönüşmüştür. Öyle ki Muammer ve Hüseyin oğullarının birbirleriyle görüştüğünü anlamıştır. İki aile arasındaki tansiyon artınca devreye Ciritçi Abdullah girecektir. Muammer ve Hüseyin sonunda barışabilecek midir? Ramazan aşkından ölüp bittiği Asuman’ın gönlünü kazanmanın yolunu bulmuştur. İnce ince işlediği planı uygulamaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşacaktır.

Etiketler: DiziFilm.web.tr GGönül Dağı Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter Türkçe Dilinde, GGönül Dağı Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter Popüler bölümünü izle, baca Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter online, Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter baru komiku, GGönül Dağı Bölüm 2 - 1. Sezon Chapter chapter, high quality sub indo, GGönül Dağı manga scan terbaru, manhwa web, , Yakup Çetin

Rekomendasi

Yorumlar (0)

Sorted by